Відбулось перше виїзне засідання Студентського Парламенту Буковини

Зважаючи на важливість обміну досвідом між студентством краю, 1 березня 2013 р. депутати СПБ Мікіцел Наталія та Смерека Богдана на чолі з головою СПБ Смандичем Віталієм здійснили перше виїздне засідання до навчальних закладів м. Сторожинець.

Депутати відвідали Сторожинецький лісовий коледж та коледж Університету «Україна», де при зустрічі з органами студентського самоврядування на чолі з депутатами СПБ даних закладів Юлією Олар та Христиною Лішман, обмінювались досвідом та напрацюваннями.

Представники СПБ детально розповідали про структуру та плани СПБ, вели бесіду з членами ОСС даних внз та домовились про подальшу ще більш тісну співпрацю один з одним.

У рамках зустрічі обговорили план дій щодо проведення в області благодійної акції ВБФ «Серце до Серця 2013» допомоги дітям із проблемами слуху.