День знань – 2013

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками студентського гомону та веселого сміху. І від цього вулиця, що веде до коледжу, розквітає в осінній красі. В цей момент, уже крізь призму років, мимоволі перегортаєш сторінки своїх студентських днів. І так хочеться здійснити знову подорож у захопливе студентське життя…

Вчитися, щоб знати, діяти, жити. Бути впевненим у тому, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у душах урожаєм мудрості і натхнення до праці.

Щороку в цей день ми бачимо щасливі обличчя юнаків та дівчат, мрії яких стали реальністю – вони стали студентами! Радісно зустріли вступників студенти коледжу: під гучні оплески та звуки маршу запросили на свято.

Зі словами привітань до всіх звернувся директор коледжу Горюк Павло Дмитрович та вручив грамоти студентам за успіхи в навчанні та активну участь у суспільно-корисній праці.

«…Бажаю студентству на цьому шляху підкорювати нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою ваших успіхів на ниві життя. А сприятимуть цьому високі стандарти української освіти та рівні можливості для її здобуття…»

Право зачитати наказ про зарахування студентів на навчання надали завідуючій денним відділенням Красовській Еопольді Владиславівні.

Також зі святковим караваєм на вишитому рушнику та словами привітань для студентства виступила Берегиня Знань – студентка 2-го курсу Мартинюк Регіна. Студентки 3-го курсу Миронюк Ірина та Косован Оксана привітали першокурсників та передали ім символічний факел знань та студентства.

Для батьків студентів і всіх присутніх пролунала пісня Анатолія Матвійчука “Присвята батькам”. Душевна музика та зворушливі слова викликали сльози на очах присутніх, адже всі ми – діти, допоки живі наші батьки.

На цьому офіційна частина свята була проголошена закритою та пролунав Гімн України у виконанні Олександра Пономарьова. Під звуки маршу студенти та гості навчального закладу вирушили всередину храму науки – хто на свої перші в цьому навчальному році заняття, а хто на нараду із батьківським колективом.