Добрі справи завжди з нами!

Якщо в душі є милосердя,

Ти руку допомоги простягни.

Не забувай про людей похилого віку

Сьогодні, завтра і завжди.

До традиції клубу «Милосердя» нашого коледжу вже увійшло на День людей похилого віку відвідувати Михальчанський реабілітаційний центр.

Члени клубу Миронюк Ірина, Боднарюк Роксолана, Романюк Ілля та інші студенти коледжу зібрали кошти для того, щоб відвідати 16 людей, які перебувають в цьому центрі. Було закуплено саме те, чого вони хотіли покуштувати. З нетерпінням студенти і старенькі чекали цієї зустрічі.

Переступивши поріг центру, ми побачили милі, рідні очі людей, яким завжди потрібна особлива увага, домашнє тепло, ласка, спілкування. Приємним було те, що вони сказали: «Діти, а ми вас чекали». Впізнали нас, щиро дякували за повагу і запрошували приходити до них. Як приємно робити добру, корисну справу і йти назустріч тим людям, які цього чекають. Щиро подякувала студентам завідуюча центром Сніжана Дмитрівна, яка націлила на те, що саме соціальний працівник покликаний цій справі.

Керівник клубу «Милосердя» Гарафіна Георгіївна пообіцяла, що члени клубу та студенти коледжу будуть завжди відвідувати, допомагати і йти назустріч цим людям.

Не будь байдужим у житті,

Нікого ти не ображай,

Дай слово людям і Богу:

Хто потребує допомоги – всім допомагай!

Клуб «Милосердя»

Сторожинецького коледжу