Екскурсія до центру “Народна допомога”

У вівторок, 23 вересня, нам було організовано чудову екскурсію в м. Чернівці. Її запропонувала нам соціолог Наталя Михайлівна – викладач нашого коледжу. Ми всі, ну, тобто вся наша група, дружно пристали на її пропозицію.

Ми відвідали центр надання допомоги під назвою «Народна допомога». Він надає певну психологічну, медичну, матеріальну та інші види допомоги всім категоріям людей, незалежно від їхнього стану. Він створений адміністрацією м. Чернівці, та частково нею фінансується. В закладі надають допомогу кваліфіковані працівники, а також волонтери.

Завжди є люди, які потребують певної допомоги та підтримки. На мою думку, це дуже добре, що є такі заклади, які можуть допомагати людям, котрі опинились у різних скрутних та важких ситуаціях.

Із нами провели інструктаж та розказали, в чому полягає основна мета і суть їхньої роботи. А потім запросили нас у саме приміщення і почали більш детально все розповідати та давати коротенький опис усього, що нас цікавило. В цьому центрі створені нормальні умови для надання допомоги. Працівники «Народної допомоги» надають нічліг тим, хто не має, де переночувати. Також вони годують людей, проводять із ними різні опитування, сприяють вирішенню та подоланню проблем.

Такою роботою займаються соціальні працівники, а також психологи. Сьогодні я – студентка, і моя спеціальність – соціальна робота. В майбутньому я б також хотіла допомагати людям, підтримувати їх, надавати поради, деякі настанови і переконувати в тому, що все в них буде добре. Змалку я – така людина, що завжди хочу, щоб у всіх усе було добре. Саме тому я буду робити все, що в моїх силах, щоб людям було краще і вони ніколи не падали духом, не втрачали своєї надії.

Тому я дуже задоволена тим, що є такі заклади і є такі люди, готові прийти на допомогу. Адже ми не знаємо, що буде з нами в майбутньому, ми ніколи ні від чого не застраховані. Тому ми повинні розуміти, що потрібно допомагати людям. У нашому житті може статися так, що той, кому ти допоміг сьогодні, врятує твоє життя завтра. Як то кажуть за добро віддячуємо добром. Проте не всі люди це розуміють. Тож змінимо це, і почнімо з себе!

Боклач Таїсія, студентка 3 курсу

Сторожинецького коледжу Університету «Україна»