Новий Рік – 2014

Хоча надворі погода зовсім і не зимова, але настрій та солодке відчуття прийдешніх канікул ця маленька проблемка не може зіпсувати.

Отож для того, щоб ефектно закінчити кінець навчального семестру та насиченого подіями 2013 року, студентство Сторожинецького коледжу Університету “Україна” організувало чудове музично-театралізоване дійство.

Присутніх розважали цікавими конкурсами, сценками зі студентського життя. Окремо можна виділити чудову мініатюру-постановку “Баба Палашка та баба Параска”, яка з гумором змальовує колорит відносин та спілкування українського населення. Чудовий танець “Циганка” виконала для присутніх студентка 3-го курсу спеціальності “Соціальна робота” Собко В.Ю.

А який же Новий Рік без Діда Мороза та його онучки Снігуроньки? От і на наше свято вони завітали, вітали виступаючих та гостей свята, дарували подарунки та співали пісень.

Веселий сміх, гарний настрій та дискотека наприкінці свята свідчили про успішне свято, яке залишиться у серцях студентства!

Висловлюємо вдячність усім, хто взяв участь в організації та підготовці до свята (Боднарюк Р., Мартинюк Р., Малованюк Ю., Миронюк І., Мунтян М., Собко В., Косован О., Чорней М., Боднарюк Я., Іванова Т. та інші).

З Новим Роком та Різдвом Христовим!