Святий Миколай – 2013

Ой, хто, хто Миколая любить,

Ой, хто, хто Миколаю служить,

Тому святий Миколай

На всякий час помагай, Миколаю.

 

Свята традиція дарувати дітям подарунки в ніч на свято Миколая виникла з сивої давнини. І завдяки своїй прекрасній суті – дарувати дітям радість – прижилася і назавжди оселилася в наших серцях. Кожна любляча мама і тато завжди готові подарувати своїм дітям свято, а натомість отримати щиру посмішку та глибоку безкорисну любов своїх чад.

А як же бути тим, хто в силу різних життєвих обставин залишився без батьків та рідних, сам серед бурхливого виру життя? Невже їм не хочеться подарунків? Невже до них не прийде Миколай??

Насправді в Україні та світі існують спеціальні благодійні організації, які на кошти жертводавців вітають саме таких дітей, творять їм свято. Окрім того, багато хто зі свідомих громадян та різні організації також стараються подарувати дітям-сиротам часточку себе.

Не залишився осторонь і наш коледж. Ініціативу студентів підтримало керівництво коледжу. Серед закладів, які виховують дітей-сиріт, обрали Хотинську школу-інтернат. Там навчаються 17 дітей, які позбавлені долею батьківської любові.

На зібрані кошти закупили для дітей солодощі та розвиваючі ігри: пазли, настільні ігри. Також від коледжу зібрали та укомплектували комп’ютер. Радості дітей не було меж! Настільки щиру та безкорисливу любов і радість варто відчути кожному! І натхнення з’являється творити добро і далі дарувати радість.

Від дитячих голосів забриніли сльози на очах: «А це моя мама приїхала?» В деяких із діток живі батьки, проте їм не потрібні власні діти. Що може бути гірше, ніж лишитися сиротою за живих батьків?

Творіть добро і воно повернеться до Вас десятикрат сильніше! Даруйте радість – і смуток не буде залишати тінь на Вашому обличчі.

Дякуємо всім, хто відгукнувся та підтримав нашу акцію!