Першовересень – 2014

Щиро вітаємо Вас з початком нового 2014-2015 навчального року та прекрасним святом – Днем знань.

1 ВЕРЕСНЯ – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Свято 1 вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВНЗ, а може молодий учитель більше хвилювався, коли сам уперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня – це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

Бажаємо усім студентам підкорити нові вершини знань, досягти омріяної мети, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо нашим дорогим першокурсникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Країни Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Викладачам бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, талановитих та працелюбних студентів!

Велике спасибі Вам, шановні викладачі, за тепло сердець, самовіддану працю. Адже саме Ви сприяєте формуванню юних талановитих особистостей, від яких залежить майбутнє, завтрашній день нашої держави.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну родину, мир та спокій у нашу країну!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!