Випуск студентів

Випуск – 2014!!!

11 липня 2014 року

Образ українського студента: прагматичний, комунікабельний, рішучий і, разом із тим, консервативний, патріотичний і романтичний. В образі і в сенсі студента залишається незмінним його веселий, життєрадісний темперамент, бажання спілкуватися і брати від життя по максимуму.

11 липня в житті студентів нашого коледжу сталася одна із найважливіших подій в їхньому житті – вони отримали дипломи – отримали перепустку в доросле життя.

Воно з одного боку таке захоплююче та романтичне, а з іншого сповнене різних трудносів, перешкод та розчарувань.

У світлі останніх подій, що вже стали частиною історії нашої Незалежної України, молодь розуміє, що саме їм випадає нагода та обов’язок будувати НОВУ Україну із Європейським рівнем життя.

Випускники коледжу розуміють, що освіта стає сьогодні тим інструментом, за допомогою якого кожна людина може домогтися успіху в житті, а суспільство в цілому рухатися по шляху прогресу.

Для формування компетенції майбутньому фахівцю соціальної роботи важливо надати не тільки теоретичні знання, а й забезпечити набуття практичних навичок, мобільності, вміння знаходити та накопичувати нові знання.

Усіх пипускників привітав директор коледжу Горюк Павло Дмитрович та його заступник Мінтенко Гарафіна Григорівна.

Привітальне слово та добрі побажання висловили і куратори випускних груп, а також викладачі та батьки випускників.

По завершенні урочистої частини були вже неофіційні заходи: сльози крізь усмішки, фотосесія, обійми та спогади з веселого студентського життя…

Частково атмосферу випускного можна побачити на фото.

Урочисте вручення дипломів випускникам – 2013

«Вітаємо випускників 2013!» − такий напис зустрічав відвідувачів Сторожинецького коледжу 10 липня 2013 року. А їх, до слова, було в цей день чимало! Окрім напису святкову атмосферу створювали різнокольорові повітряні кульки, а також веселий гомін та усміхнені обличчя випускників.

Урочистою ходою під звуки тріумфального маршу випускники вийшли на подвір’я коледжу. Там уже чекали на їхню появу гості свята, батьки і керівництво коледжу.

Двоє чудових дівчат-ведучих оголосили про відкриття урочистостей з нагоди отримання дипломів випускників 2013 року. Пролунав гімн. До слова запросили директора коледжу Горюка Павла Дмитровича.

Потім заступник директора Гарафіна Григорівна Мінтенко приступила до урочистого зачитування наказу про присвоєння кваліфікаційного рівня та видачу дипломів встановленого державного зразка. Першими отримали дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою студентки групи СР-3 А.П. Дарій, А.І. Воробець та Н.М. Трачук.

Разом із дипломами найактивнішим та старанним студентам вручали грамоти.

 

Після того, як усі випускники денного відділення отримали довгоочікувані дипломи, зачитали наказ про вручення дипломів та випуск бакалаврів заочної форми навчання спеціальності «Соціальна робота». Потім запросили бакалаврів спеціальності «Правознавство» та спеціалістів спеціальності «Облік і аудит».

Коли всі випускники вже розглядали такий бажаний та довгоочікуваний документ, із вітальним словом виступили куратори груп Оксана Анатоліївна Реус та Андрій Анатолійович Антохов.

Вдячним словом та чудовими квітами відповіли студенти. Декілька випускників виступили із промовою, а потім усі дружно подякували присутнім викладачам та керівництву ВНЗ і подарували квіти. Це незначний, але такий приємний жест подяки за важку працю, терпіння і розуміння, що виявили вони за роки навчання сьогоднішніх випускників.

Своє лагідне слово та сльозу щастя віддали випускникам батьки. Все дійство супроводжувала музика, лунали чудові пісні та приємні мелодії.

 

По закінченню урочистої частини була традиційна фотосесія: фотографували всі і всіх.

 

Вітаємо всіх випускників зі знаменною подією в їхньому житті та бажаємо міцного здоров’я, наснаги і кар’єрних здобутків!

Ти не забудеш тої юної краси,
Як в небі ранковім згорало півсвіту,
І на платті твоєму краплинки роси,
Змішались з шампанським і доторком літа.

Як стукало серце: «Це твій випускний!»
А отже, напевне, ти стала доросла,
Попереду в тебе дорога до мрій,
Чи в квітах вона? Чи осотом поросла?

Ось сонечко ясне на небі зійде,
Зустрінем його ми, взявшись за руки,
А потім своїми шляхами підем,
Понісши в серцях жаль від розлуки…

Ти не забудеш тої краси,
Мить запальна зворушить душу дівочу,
Ти її нікому не віддаси,
Сховавши у пам`яті юність квітучу…