12-ий фестиваль “Сяйво надій”

21 травня 2015 року в Університеті «Україна» (місто Київ) відбувся 12-ий Фестиваль студентської творчості молоді з особливими потребами «Сяйво надій-2015».

Фестиваль націлений на патріотичне виховання студентів, на підтримку молодих талантів, на надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал, на адаптацію та інтеграцію в соціальне середовище засобами мистецтва студентської молоді з інвалідністю, на пошук оригінальних зразків художньої творчості, на підвищення художнього рівня аматорського мистецтва.

З Івано-Франківська участь у фестивалі брав студент 2 курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» Полтавець Максим. Максим – енергійна та активна людина, яка реалізовує себе у танцювальному мистецтві на візочку, спортивних змаганнях, фотографії.